Kozmetik & Bitkisel & Mutfak Ürünleri Sektörü

Uzman olduğumuz en temel alanlardan biri olan Dikey Model E-Ticaret Siteleridir. Oluşturduğumuz satış odaklı dikey model e-ticaret siteleri ile ürün ve markayı aynı anda Sosyal Medya üzerinden hedef kitleye ulaştırarak en ideal reklam maliyetleri ile en yüksek cirolara hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

2008 yılından beri yüzlerce ürün ve marka, ayrı ayrı yüzlerce web sayfası ve reklam kampanyalarını başarılı bir şekilde yönettik. Bu süreci gerektiğinde marka oluşturarak, bu marka üzerinden kurgular hazırladık, videolar oluşturduk ve kampanyaları kendi stratejilerimizi bu kurgulamalar üzerinden sonuçlara ulaştırdık.

Dikey E-Ticaret Nedir? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Birbirinden farklı sektör ve ürün gamını tek bir site üzerinde sunmak yerine yalnızca tek bir ürün kategorisi üzerine oluşturulan çevrimiçi online mağazacılığa dikey model e-ticaret olarak tanımlayabiliriz. Örneğin, bebek kıyafetleri gibi özel bir ürün satışı yapan bir online satış sitesi, tüketicileri daha iyi çekmek için uzmanlıklarını ve pazarlamayı daha iyi  kullanabilmektedirler.

En başarılı ve bilinen e-ticaret işletmeleri yatay olarak entegre edildiğinde işletmenizin uzmanlık sahibi olması riskli görünebilir. Ancak yatay e-ticaret işletmeleri pazardaki rekabeti ortadan kaldırmak için genişlerken, dikey olarak bütünleşmiş işletmeler yalnızca kendi uzmanlık endüstrileri üzerinde daha iyi kontrole sahip olmak için genişler.

“Marka oluşturma, ürünlerin daha fazla kitleye hızlı bir şekilde tanıtmak ve satışlarımızı artırmaya kadar bir çok alanda bize kattıkları yüksek değer için çok teşekkür ederiz.”

Andrew Karter Client
Hakan Mert Doğan

H.M.A Kozmetik

Team working

Daha Büyük Cirolar için Daha Küçük Adımlar

Dikey E-Ticaret Modelinin daha küçük adımlarla çok büyük cirolara ulaşma sürecinde, büyük operasyonlara gerek duymadan, tek bir ürünle tüm enerjinizi reklam dönüşümlerine odaklanarak sonuçlanması kadar bizleri mutlu eden bir şey yoktur sanırım. İşte bu noktada, operesyon sürecimizi daha basit ancak, daha titiz yürütebilme avantajına sahip oluyoruz.

Daha Fazla Trafik

Dikey E-Ticaret sitelerine daha fazla trafik ve daha yüksek dönüşüm sağlamanın inceliklerine sahibiz.

Traffic

Optimize Edilmiş Kampanyalar

Reklam Videoları, ürünü doğru anlatma ve dönüşümleri iyi optimize edilmiş reklam çalışmaları…

Sales Chart

Referanslarımız ile İlgili Önemli Bilgilendirme

E-Ticaret, SEO Danışmanlığı ve Online İtibar Yönetimi gibi sunmuş olduğumuz hizmetler, müşterilerimiz ile yaptığımız ikili sözleşmeler içeriğinde yer alan etiklik ilkeleri kapsamında müşterilerimizi ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz çalışmaları 3. taraf kişi ya da kurumlarla, dijital ortamda paylaşılmaması gerektiği üzerinedir. Data İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı ve YusufADS Referanslarımız kısmında sadece sektörler yer verilmiş olup detaylı bilgi için iletişime geçilmesi rica olunur.

Hadi! Şimdi Başlayalım.

Marketing Consultant Expert

Yusuf ŞAHİN

Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı

Benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.