A’dan Z’ye Profesyonel E-Ticaret Yönetim Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Tüm E-Ticaret sürecini doğru yöneten, deneyimli bir ekip ile tanışmak ister misiniz?

In-House Sales Training

Uzman Olduğumuz E-Ticaret Sistemleri

A’dan Z’ye Uzman olduğumuz E-Ticaret Yazılım Sistemleri

E-Ticaret yatırımlarınızı, yüksek cirolarla taçlandırmak için, uzmanlarımız ile tanışın!

Size en uygun E-Ticaret platformunu belirleyerek, gereksiz bütçe harcamalarını ortadan kaldırıyoruz. E-Ticaret Platformlarının artıları ve eksilerini çok iyi biliyor ve sizin ihtiyacınıza uygun olanı seçerek, yol haritasını buna göre şekillendiriyoruz.

Ana Sayfa, Vitrin ve ürün yerleşimini çok iyi kurguluyor ve görselleri en iyi şekilde optimize ediyoruz. Kullanıcı deneyimi ile sitenize gelen ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesi için gerekli tüm adımları birlikte inşa ediyoruz.

E-Ticaret müşterilerimizin daha yüksek ciro elde edebilmesi için, profesyonel yaklaşımlar sunuyor ve özgün satış stratejileri geliştiriyoruz.

E-Ticaret Uzmanı Yusuf ŞAHİN
Marketing Expert

E-Ticaret Uzmanı Yusuf ŞAHİN

A’dan Z’ye E-Ticaret Yönetim Danışmanlığı

Performans Odaklı E-Ticaret

A’dan Z’ye E-Ticaret Danışmanlığı. Sorunsuz ve güçlü adımlarınızı, uzman ekibimizle atın. Yusuf ADS E-Ticaret Yönetiminde 15 yılı aşan tecrübe ve profesyonel ekip deneyimi ile ileri görüşlü şirketlere danışmanlık yapıyoruz.

Yüksek Verimlilik

Sunmuş olduğumuz E-Ticaret danışmanlığı sürecini daha verimli hale getirmek için, güçlü CRM sistemi kullanıyoruz.

Dönüşüm Stratejisi

Ürüne değil markaya odaklanan ve güçlü başarılar hedefleyen, e-ticarete özel yüksek dönüşüm stratejileri uyguluyoruz.

Her Alanında Yanınızda

Yazılım altyapısı, kargolama, reklam ve planlamaya kadar, operasyonunun her alanında, güçlü bir ekibin sizlere vermiş olduğu güvene inanıyoruz.

Kısaca E-Ticaret Tanımı

E-ticaret, işletmelerin (özellikle küçük işletmeler gibi dar erişime sahip olanların), ürünleri veya hizmetleri için, daha ucuz ve daha verimli dağıtım kanalları sağlayarak, erişim kazanmalarına ve daha geniş bir pazar varlığı oluşturmalarına yardımcı olmuştur.

Müşterilerin kıyafet ve kahve makinelerinden diş macunu ve aksiyon figürlerine kadar her şeyi doğrudan evlerinden satın almalarına olanak tanıyan bir çevrimiçi mağaza olarak ifade edilebilen E-Ticaret kavramı, global çapta en hızlı büyüyen sektör haline gelmiştir. Buna paralel olarak insanların satın alma alışkanlıklarıda aynı hızla değişmiştir.

Mal ve hizmet sağlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Satmak istediğiniz ürün ve hizmetler, pazar, hedef kitle, rekabet ve beklenen işletme maliyetleri hakkında çok fazla araştırma yapmayı gerektirir. Bu planlama ve oluşturulması gereken strateji için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yusuf ADS - E-Ticaret Uzmanı - Ref

“The team at Avada Marketing Consultant is fabulous. They helped us unlock our potential online and offline. We have experienced year on year growth due to their progressive approach.”

Kate Schadler

Marketing Consultant Expert

Hadi! Şimdi Başlayalım.

Doğru mecralara doğru yatırımlar yapan ve bunu şirketinize göre optimize eden bir yaklaşım sunuyoruz.

“Yusuf ADS Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve SEO Danışmanlığı kapsamında ayrıcalıklı hizmet ve profesyonel yaklaşımlar sunan güçlü ekibimiz size bir telefon kadar yakın.”

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı

Marketing Consultant Expert
Yusuf ŞAHİN
Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı

Benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.