A’dan Z’ye Profesyonel E-Ticaret Yönetim Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Tüm E-Ticaret sürecini doğru yöneten, deneyimli bir ekip ile tanışmak ister misiniz?

In-House Sales Training

Uzman Olduğumuz E-Ticaret Sistemleri

A’dan Z’ye Uzman olduğumuz E-Ticaret Yazılım Sistemleri

E-Ticaret yatırımlarınızı, yüksek cirolarla taçlandırmak için, uzmanlarımız ile tanışın!

Size en uygun E-Ticaret platformunu belirleyerek, gereksiz bütçe harcamalarını ortadan kaldırıyoruz. E-Ticaret Platformlarının artıları ve eksilerini çok iyi biliyor ve sizin ihtiyacınıza uygun olanı seçerek, yol haritasını buna göre şekillendiriyoruz.

Ana Sayfa, Vitrin ve ürün yerleşimini çok iyi kurguluyor ve görselleri en iyi şekilde optimize ediyoruz. Kullanıcı deneyimi ile sitenize gelen ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesi için gerekli tüm adımları birlikte inşa ediyoruz.

E-Ticaret müşterilerimizin daha yüksek ciro elde edebilmesi için, profesyonel yaklaşımlar sunuyor ve özgün satış stratejileri geliştiriyoruz.

E-Ticaret Uzmanı Yusuf ŞAHİN

Performans Odaklı E-Ticaret Uzmanı

A’dan Z’ye E-Ticaret Danışmanlığı. Sorunsuz ve güçlü adımlarınızı, uzman ekibimizle atın. Yusuf ADS E-Ticaret Yönetiminde 15 yılı aşan tecrübe ve profesyonel ekip deneyimi ile ileri görüşlü şirketlere danışmanlık yapıyoruz.

Yüksek Verimlilik

Sunmuş olduğumuz E-Ticaret danışmanlığı sürecini daha verimli hale getirmek için, güçlü CRM sistemi kullanıyoruz.

Dönüşüm Stratejisi

Ürüne değil markaya odaklanan ve güçlü başarılar hedefleyen, e-ticarete özel yüksek dönüşüm stratejileri uyguluyoruz.

Her Alanında Yanınızda

Yazılım altyapısı, kargolama, reklam ve planlamaya kadar, operasyonunun her alanında, güçlü bir ekibin sizlere vermiş olduğu güvene inanıyoruz.

Yusuf ADS - E-Ticaret Uzmanı - Ref

“E-Ticaret sitemiz için oluşturduğu stratejik çalışmalar sonucunda başta körfez ülkelerde satışa açarak, bize farklı bir yol haritası çizerek yüksek başarılara imza attırmıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.”

Berna KARA

E-Ticaret Operasyon Sorumlusu

E-Ticaret Danışmanlığı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret, işletmelerin (özellikle küçük işletmeler gibi dar erişime sahip olanların), ürünleri veya hizmetleri için, daha ucuz ve daha verimli dağıtım kanalları sağlayarak, erişim kazanmalarına ve daha geniş bir pazar varlığı oluşturmalarına yardımcı olmuştur.

Müşterilerin kıyafet ve kahve makinelerinden diş macunu ve aksiyon figürlerine kadar her şeyi doğrudan evlerinden satın almalarına olanak tanıyan bir çevrimiçi mağaza olarak ifade edilebilen E-Ticaret kavramı, global çapta en hızlı büyüyen sektör haline gelmiştir. Buna paralel olarak insanların satın alma alışkanlıklarıda aynı hızla değişmiştir.

Mal ve hizmet sağlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Satmak istediğiniz ürün ve hizmetler, pazar, hedef kitlerekabet ve beklenen işletme maliyetleri hakkında çok fazla araştırma yapmayı gerektirir. Bu planlama ve oluşturulması gereken strateji için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin, bir E-Ticaret Uzmanından destek almasının bir çok avantajı vardır. Deneyim sahibi, sektöre dışardan bakarak, doğru stratejiler oluşturma noktasında şirkete yön veren ve vizyon katan bir yaklaşım sunan E-Ticaret Danışmanları şirketlere her zaman bir artı sağlamaktadır.

 •  Karlı Ürünleri Belirlerler
 • Daha iyi Reklam Kampanyaları ile daha yüksek satışlar sağlar.
 • Tarafsız / Dışardan bir gözle olayları değerlendirme imkanı sunar.
 • Hangi mecrada hangi reklam kampanyaları oluşturmanız gerektiğini belirler
 • Doğru Creative Reklam Setleri oluşturma sürecini iyi yönetir.
 • E-Ticaret operasyonlarını yürütürken sizlerin, temel iş operasyonlarınıza yoğunlaşmanıza olanak tanır.
 • Zamandan Tasarruf Sağlar
 • Yanlış Stratejiler ile gereksiz maliyetlerden korur.
 • Kargolama sürecinde destek sağlar.
 • Müşteri geri bildirimleri analiz eder.

E-Ticaret Danışmanlığı maliyeti, deneyim, iş hacmi ve ülkeye göre değişkenlik göstermekte olup, ortalama saatlik ücreti 25 – 300 dolar arasıdır. Ancak, olması gereken ve bünyemiz tarafında, bir iş planı ve operasyon belirlendikten sonra yapılacak iş hacmine göre aylık fiyatlandırma yapmaktayız.

Marka bilinirliği, kullanıcı deneyimi, ve reklam çalışmaları bu sürecin temelini oluşturmakta olup, verimli bir geridönüşüm alabilmek adına en az 6 Aylık bir çalışma periyodu belirlemekteyiz. 3 + 3 Ay şeklinde 2 farklı planlama yapılır. Aylık raporlama yapılarak, CRM üzerinden çalışmalar anlık olarak takip edilebilmektedir.

Ülkemizde kendini kanıtlamış E-Ticaret Yazılım firmaları bu noktada oldukça başarılıdır. Ancak, bu soruyu doğru sormamız gerekir.

Doğru soru: Benim ihtiyacım olan sorunsuz en iyi e-ticaret yazılımı hangisi? İhtiyacınızı, hedeflerinizi, ürün sayınızı ve hedeflediğiniz satış hacimlerini planlayarak en doğru alt yapıyı belirlemek en önemli noktadır. Yüksek maliyetler harcayarak yanlış tercihler yapmamanız adına sizlere bu noktada uzman desteği sunuyoruz.

Dataistanbul Dijital Pazarlama Ajansı olarak E-Ticaret Danışmanlığı kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

 • E-Ticaret Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon Hizmetleri
 • Marka Yönetimi
 • Sosyal Medya Reklam Hizmetleri
 • Google ADS ve Arama Ağı Reklam Hizmetleri
 • Kargo / Kurye Süreci için Destek
 • Tedarik Danışmanlığı
 • Üretim ve Geliştirme Danışmanlığı
 • Yatırım Danışmanlığı
 • E-İhracat Danışmanlığı
E-Ticaret Uzmanı Yusuf ŞAHİN

Hadi! Şimdi Başlayalım.

Doğru mecralara doğru yatırımlar yapan ve bunu şirketinize göre optimize eden bir yaklaşım sunuyoruz.

“Yusuf ADS Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve SEO Danışmanlığı kapsamında ayrıcalıklı hizmet ve profesyonel yaklaşımlar sunan güçlü ekibimiz size bir telefon kadar yakın.”

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı

Yusuf ŞAHİN
Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı

Benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.