SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Doğru içerik stratejisi başta olmak üzere, veri analizi, nitelikli SEO araçlarının aktif olarak kullanılması, marka odaklı yaklaşım, organik çalışma ve sitenin teknik yapısını optimize eden SEO Uzmanları ile tanışmanın vakti gelmedi mi?

Harness Your Social Proof

Kullandığımız Profesyonel SEO Araçları

Dijital Pazarlama yönetiminin en temel kurallarından biri olan Veri okuma ve analizi, SEO alanında da çok ciddi bir temel taşı oluşturmaktadır. Bu noktada, en iyi araçları en doğru ve detaylı bir şekilde kullanıyor, analiz ediyor ve yorumluyoruz.

Uzmanından SEO Bakış Açısı!

Responsive tasarım ve mobil cihazlar için hızlı açılış sayfalarına verilen öncelik başta olmak üzere, İçerikler, görseller ve oluşturulacak sayfaların mobil kullanıcılara göre uyarlanmasını sağlamaktayız.

Satış hacmini artırmaya yönelik çalışmalar, E-Ticaret için özel kurguladığımız SEO stratejilerimiz ile yürütülmektedir.

Organik olarak web sitesine çekilen trafiğin müşteriye dönüşebilmesi için veriye dayalı SEO stratejileri geliştiriyoruz.

CRM ile müşterilerimiz ile sağladığımız güçlü iletişim ağı sayesinde, yürütülen tüm operasyonları, detaylı olarak takip edilebilir ve yorumlanabilir kılmaktayız.

Profesyonel SEO Danışmanlığı | YusufADS

Uzmanından SEO Yönetimi

Profesyonel SEO Danışmanlığı ile sitenizin organik ve hızlı yükselişi, YusufADS deneyimli ekibi ile mümkün. 15 yılı aşan deneyim ve SEO uzmanlığı için, uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknik SEO

Bir web sitesinin sunucu tarafından, sayfa kodlamasına kadar oluşan tüm yapıyı optimize ediyoruz.

İçerik Kalitesi

Web sitesi otoritesi ve yüksek trafik için, zengin ve kaliteli içerikler oluşturulmasına katkı sağlıyoruz.

İtibar Yönetimi

Markanız ve ürünleriniz için oluşan olumsuz içeriklerin kaldırılması için çalışmalar yürütüyoruz.

Otoriter Backlink

Hazır kalıp SEO paketleri ile sitenize zarar vermeyin! Doğru strateji ve iş planı ile organik bir link inşası kuruyoruz

Andreas Casey Client

“Yusuf bey ile uzun soluklu bir çalışmamız oldu. Bu dönemde, markamız için yüksek bir değer inşa etti. Markamızı tüm dijital platformlarda konuşulmasını sağlayarak, ürünlerimizin daha fazla satılmasına olanak sağladı.”

Abdullah TEPE

CEO

SEO Nedir? Profesyonel bir SEO Nasıl Yapılır?

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu (SEO), insanlar ürün veya hizmet aradığında görünürlüğünü artırmak için, bir web sitesini optimize etme bilimidir. Bir web sitesinin arama motorlarında ne kadar görünürlüğü varsa, markanın iş çekme olasılığı da o kadar yüksek olur. Web sitesi görünürlüğü genellikle sitenin arama motoru sonuç sayfalarındaki (SERP’ler) yerleşimi veya sıralamasıyla ölçülür.

Google arama motorunu örnek olarak alırsak, SERP’ler genellikle sayfanın üst kısmında reklamlara yer verir. Bunlar, işletmelerin ilk sayfada yer almayı garantilemek için tıklama başı bir ödeme yaparlar. Reklamlar, pazarlamacıların ve arama motorlarının organik arama sonucu olarak adlandırdığı normal arama listeleridir . SEO süreci, bir işletmenin organik arama sonuçlarını artırmayı ve siteye organik arama trafiği çekmeyi amaçlamaktadır. Bu, veri pazarlamacıların bir web sitesine ücretli arama, sosyal medya , yönlendirmeler ve doğrudan gibi diğer kanallardan gelen trafik ile organik arama trafiği arasında ayrım yapmasına olanak tanır.

Hadi! Şimdi Başlayalım!

SEO gücünü doğru anlayabilenler ve neye ihtiyaç duyabileceği konusunda yol haritası oluşturmak isteyen, ileri görüşlü şirketler için buradayız.

“Yusuf ADS Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve SEO Danışmanlığı kapsamında ayrıcalıklı hizmet ve profesyonel yaklaşımlar sunan güçlü ekibimiz, size bir telefon kadar yakın.”

Yusuf ŞAHİN

Data İstanbul | Kurucu

Yusuf ŞAHİN
Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı

Benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.