İşletmenizin Büyümesine Yardımcı Olma Konusunda tutkulu bir Dijital Pazarlama Danışmanı

Yusuf ŞAHİN Hakkında

Veriye dayalı tüm çalışmalarını, kendi alanında deneyimli ekibi ile özel olarak yürütmekte ve başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Yusuf ŞAHİN ile Markanıza Değer Katan Dijital Pazarlama Çözümleri

2001 yılından itibaren aynı vizyon ve strateji ile.

Müşteri ilişkilerini üst seviyede tutmak için, onları dinliyor ve aynı duygularla çalışma sürecimizi şekillendiriyoruz.

Web Tasarım hizmetleri başta olmak üzere, SEO ve Google ADS reklam danışmanlığı ilk hizmet alanlarımızın başında gelmiştir. İlk günde olduğu gibi, aynı vizyonla hareket ediyoruz. Önce analiz ediyor ve sonra planlama yapıyoruz.

Hizmete başladığımız ilk yıllardan itibaren, sadece dijital ürün ya da hizmet üretmiyoruz. İleri görüşlü şirketler için bir değer ortaya koyuyoruz. Bu değerin müşterilerimiz için büyük bir marka olgusu oluşturduğunun farkındayız.

Neden Yusuf ADS? Çünkü; İleri Görüşlü ve Başarı Odaklı Şirketlerle Çalışıyoruz!

Team work discussion

% 98

Başarı Oranı

Tüm projelerimizi, başarı odaklı iş yönetimi ve disiplinli bir plan çerçevesinde inşaa etmekteyiz.

#1

Müşteri Sayısı

Bizim için her müşteri özel ve tektir. Tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda butik bir ajans yaklaşımı ile yerine getiriyoruz.

2500 +

Vaka Sayısı

Yönettiğimiz her iş modelinde, ortaya çıkan sorunları aşmayı ve zorlukların üstesinden gelmeyi çok iyi biliyoruz.

Dinamik Genç Dijital Pazarlama Ekibi

Kendi alanında deneyimli, genç ve uzman bir kadro, başarımızın bir parçasını oluşturuyor.

Ekip olarak, sadece Uzman olduğumuz konularda çalışmalar yürütüyoruz. Web sitenizi etkili bir şekilde yönetmek, arama motoru sıralamalarınızı yükseltmek,  markanızı geniş kitlelere duyurmak ve satışlarınızı artırmak için, size özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Yusuf ŞAHİN Kısa Biyografi

Yusuf ŞAHİN Biyografi - YusufADS

20’den Fazla Sektörde Yüzlerce Projeye İmza Attık

Tekstil, Anne Bebek Ürünleri, Kozmetik, Oto Aksesuar – Oto Lastik ve Servis, Avukat ve Diyetisyenler başta olmak üzere, Nakliyat, Eğitim, Beyaz Eşya, İnşaat, Psikolog, Sağlık Turizmi gibi 20’den fazla sektörde yüzlerce projeye imza attık.

Yarından Sonra

2001 Yılında başlayan Animasyon tabanlı flash site merakı

Bireysel ve kurumsal şirketler için sunduğumuz Flash tabanlı web tasarım ve hosting kiralama hizmetleri ile, dijital pazarlama dünyasına ilk adımlarımızı attık. Bu adım bize büyük bir tutku ve heyecan uyandırmıştı…

2007 İlk Ajans Deneyimi

2005 – 2007 yılları arasında yüzlerce farklı ürünler için Mikro Siteler oluşturduk. E-Ticaret dünyasına CS-Cart ile ilk adımlarımızı attık. Anne Bebek – Oto Aksesuar ve Kozmetik ürünleri üzerine E-Ticaret siteleri oluşturduk ve büyük satışların elde edilmesine olanak sağladık.

Servis Sektörüne Yön Veren Yaklaşımlar

2010 – 2015 yılları arasında Beyaz Eşya, Klima ve Kombi servis sektörüne girişimiz, SEO alanında ciddi bir değişime sebep oldu. Birçok klima ve beyaz eşya markası, kombi servis hizmetleri ve klima satış siteleri kurduk ve yönettik. Arama motorlarında ilk sıralara taşıdığımız 50’den fazla sitede güçlü çalışmalara imza attık. Bu süreçte ADS reklamlarında, rekabeti yüksek alanlarda güçlü kampanyalar oluşturduk. En düşük maliyetlerle yüksek dönüşümler sağladık.

YusufADS - Hakkımızda

Basında Biz

Basında yer verdiğimiz sektörel gelişmelerle ilgili bültenlerden bazıları

NTV Haber - Yusuf ŞAHİN
Girişim Haberleri - Yusuf ŞAHİN - SEO
MedyaGazete - Haber - YusufADS - SEO
Milli Gazete Logo - Yusuf ŞAHİN Basın