Performans Odaklı Google / Meta ADS Reklam Yönetim Danışmanlığı

Google / Meta ADS

Google ADS ve META Reklam Uzmanı ile Markanızı Yükseltin! Şirketler için doğru hedef kitleye ulaşmanın, dönüşümleri artırmanın ve reklam bütçenizi en iyi şekilde kullanmanın en etkili yolu.

Increase Brand Awareness

Yanlış Reklam Kampanya ile Bütçenizi Tüketmeyin!

Global çapta, şirketlerin %74’den fazlası, yanlış reklam çalışmaları sebebi ile ayırdıkları dijital yatırımların büyük bölümünü çöpe atıyor. Bu oran 2020 yılından itibaren %40’lara kadar düşmüş olsada, yeni başlayan şirketler, malesef aynı hatayı yapmaya devam ediyor.

Veriye Dayalı Reklam Stratejisi ile Hizmet Sunuyoruz.

Tüm Reklam süreçleri (Kurgu, görseller, oluşturulacak video ve reklam kampanyaları) bir hedefleme stratejisine bağlı kalınarak yürütülmektedir.

Ürün ve hizmetlerinizi satmadan önce, markanızı satmanın önemini çok iyi biliyor ve bu konuda marka bilinirliğini, ön planda tutuyoruz.

Etkileşime geçmek, doğru hedef kitleye ulaşmak ve hızlı dönüşüm almanın en önemli kuralı, doğru kurgulanmış reklam kampanyalarıdır.

SEO Danışmanlığı | YusufADS

Performans Odaklı Dijital Pazarlama Uzmanlığı

Performans pazarlama, markanızın ölçülebilir verilerini kullanarak, etkileşim ve müşteri dönüşüm kapsamında, marka etkisini en yüksek seviyeye çıkarmayı amaçlayan, bir dijital pazarlama yönetimidir.

Sonuç Odaklı Pazarlama olarak da bilinen Performans Pazarlaması, bir reklam kampanyasının performansını ve başarısını, dönüşümlerini, olası satışları, geliri, trafiği içerebilen bir dizi Temel Performans Göstergesi (KPI) aracılığıyla ölçmeye odaklanan bir Dijital Pazarlama türüdür. Reklam bütçesi yatırım getirisi (ROI) ve çok daha fazlasını kapsayan bu dijital pazarlama türü, özellikle E-Ticaret alanında ürünlerini, tanıtım ve satışa sunanlar için mükemmel bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Hedef Kitlenizi Belirleyelim

Dönüşüm odaklı reklam stratejileri ile hedef kitlenize en uygun bütçelerle ulaşalım.

Traffic

Satışlarınızı Artıralım

Markanızı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatan güçlü reklam yönetimi ile satışlarınızı artıralım.

Sales Chart

Hedeflerinizin, ihtiyaç duyduğu sonuçlara ulaşabilmesi için Google ADS ekosistemindeki en iyi servisleri ve diğer dijital araçları kullanarak, dijital planınızı oluşturuyoruz.

Daha yüksek TO, daha az TBM.

Hadi! Şimdi Başlayalım.

Doğru mecralara doğru yatırımlar yapan ve bunu şirketinize göre optimize eden bir yaklaşım sunuyoruz.

Yusuf ADS Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve SEO Danışmanlığı kapsamında ayrıcalıklı hizmet ve profesyonel yaklaşımlar sunan güçlü ekibimiz size bir telefon kadar yakın.”

Yusuf ŞAHİN

DATA ISTANBUL

Yusuf ŞAHİN
Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı

Benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.